fb

instagram

O Nas

 

Centrum Zdrowia i Urody LuVital

 

Co nas wyróżnia?

 

kwiat

Unikatowe kompetencje

w LuVital do Twojej dyspozycji jest zespół profesjonalistów – absolwentów szkoleń dr Sergeya Shchurevicha, lekarza i wirtuoza masażu, założyciela prestiżowej Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu Manualistic.

kwiat

Najwyższa skuteczność działania

znając doskonale autorskie techniki pracy z twarzą i ciałem, opracowane przez dr. Shchurevicha, każdy z nas potrafi w pełni wykorzystać sztukę dotyku, która czyni cuda zauważalne nie tylko na płaszczyźnie fizycznej, ale i psychosomatycznej.

kwiat

Ukłon w stronę nauki

w naszym zespole, oprócz doskonałych masażystów, pracuje  także ekspert biomechaniki ciała, który bada uwarunkowania mechaniczne tkanek i narządów, dzięki czemu wie, jak uwolnić ciało od bólu. 

kwiat

Psychofizyczność pod opieką

o sprawność fizyczną, korekcję wad postawy i doskonałą sylwetkę dba fizjoterapeuta - trener personalny, który prowadzi zajęcia dobrane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Spersonalizowane ćwiczenia, to podstawa efektywnej pracy nad ciałem.

kwiat

Zaufanie Klientów

zaangażowanie naszych ekspertów w profesjonalne działania i ich bezpieczeństwo zapewniają nam zaufanie, wdzięczność i rekomendacje naszych Klientów. 

kwiat

Szacunek do piękna

doświadczony lekarz i kosmetolog w jednej osobie wnikliwe dobiera metody i preparaty, aby jak najlepiej rozwiązać kluczowe problemy estetyczne naszych Klientów.

kwiat

Prawdziwa holistyka

jesteśmy wierni koncepcji całościowego podejścia do potrzeb Klienta. Komplementarność jest podstawą naszego wspólnego sukcesu.

kwiat 

Unikatowe kompetencje

w LuVital do Twojej dyspozycji jest zespół profesjonalistów – absolwentów szkoleń dr Sergeya Shchurevicha, lekarza i wirtuoza masażu, założyciela prestiżowej Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu Manualistic.
Nasz zespół:

 

Ludmila

Ludmiła Petrenko

JEJ WYSOKOŚĆ NATURALNOŚĆ

Założycielka Centrum Zdrowia i Urody LuVital. Terapeuta urody, masażystka, ceniony wykładowca kongresowy, szkoleniowiec, licencjonowana instruktorka Tai-Chi, pasjonatka terapii komplementarnych. Wyłączny przedstawiciel Międzynarodowej Szkoły Masażu i Estetyki Manualistic dr. Sergeya Shchurevicha w Polsce. Od 15 lat jest entuzjastką Szkoły, ukończyła wszystkie kursy masażu ciała u Maestro.

Od ponad 25 lat opracowuje efektywne programy wyszczuplające i modelujące sylwetkę, które łączą różnorodne metody zabiegowe oparte na terapiach manualnych o udowodnionej skuteczności. Prowadzi Mistrzowskie Szkolenia w zakresie profesjonalnej pielęgnacji ciała. Autorka techniki masażu relaksacyjnego opartego na ruchu Tai-Chi.

 


 

Daria Węgrzynek 

BOGINI OD ZADAŃ SPECJALNYCH

Wszechogarniająca asystentka Ludmiły, manager, mistrzyni organizacji, ekspert od zadań specjalnych. Twórczyni komfortu pracy. Z anielską cierpliwością odpowiada na każde trudne pytanie i wszystko utrzymuje w porządku pod najwyższą kontrolą. 

Dba o przyjacielski klimat zespołu. Przedstawia wizerunek LuVital w najlepszym świetle w social mediach, przekładając na język internetu wszystko, co Ludmiła ma w głowie. W swoim portfolio zawodowym ma wieloletnie doświdczenie w organizacji między innymi: akcji charytatywnych, organizacji spotkań dla kobiet na terenie Poski oraz zawodów biegowych w małopolsce. 

Daria

 


 

Tatiana

Tatiana Samilenko

WRAŻLIWA I SKUTECZNA

Profesjonalista z ogromną wiedzą medyczno-kosmetologiczną. Zwolenniczka metod naturalnych w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy. Wnikliwie dobiera metody i preparaty indywidualnie do każdego Klienta. Jej osobisty urok, wiedza i wizerunek są przyciągające jak magnes. Jest pasjonatką technik masażu twarzy wg szkoły Manualistic dr. Sergeya Shchurevicha. 

Właśnie jej zabiegi pielęgnacyjne twarzy wyróżnia wykorzystanie manualnych umiejętności w masażu. Specjalistyczne masaże wykonywane w gabinecie pod względem efektywności porównywalne są z korekcją plastyczną. Rozwiązują one szerokie spektrum problemów estetycznych na poziomie skóry, tkanki i mięśni. Modelują, tonizują, regenerują i korygują.

 


 

Walenty Lukianchuk

Doktor filozofii w zakresie kultury fizycznej, psycholog praktyczny, waleolog (specjalność „Zdrowie Człowieka”), fizjoterapeuta i terapeuta zajęciowy, autor systemu „Voliova plastyka” i szeregu metod do neurorehabilitacji, poprawy zdrowia, samoregulacji, rozwoju możliwości funkcjonalnych organizmu i przezwyciężenia problemów ontogenezy. 

logo

 


 

Lukasz

Łukasz Tereszko

Fizjoterapeuta i trener.Instruktor pilates oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka i aerobik. Doświadczenie zdobywał prowadząc treningi indywidualne i grupowe w klubach fitness na terenie krakowa. Podczas ćwiczeń szczególną uwagę przykłada do świadomego ruchu, umiejętności czucia ciała i prawidłowego oddechu. 

Celem spotkań jest indywidualny dobór ćwiczeń i nauka ich wykonania. Codzienna gimnastyka podtrzymuje efekt zabiegów fizjoterapeutycznych i masaży oraz pozwala czynnie brać udział w poprawie swojego zdrowia.

 

Klienci o nas

YMEDIA.pl