fb

instagram

Masaże

Masaże mają ogromny wpływ na pielęgnację, modelowanie i spowalnianie procesów starzenia się. Szeroki wybór różnych metod masaży w LuVital tworzą go najbardziej profesjonalnym i konkurencyjnym salonem w Krakowie. Nasz salon masażu ma w swojej ofercie między innymi masaż leczniczy, którego celem jest efektywna korekcja zmian powstających w procesie starzenia się.

Rytuały piękna

 

Największą popularnością wśród naszych usług cieszy się rytuał piękna Miodową Rozkosz, który jest autorską techniką Ludmiły Petrenko.
Rytuał piękna - błoto algowe, jest zabiegiem bardziej prozdrowotnym, odżywczym i ma działanie odmładzające skórę.  
Rytuały piękna to procedury mające na celu poprawić kondycję jak również działają odprężająco ponieważ są one dodatkowo wzbogacone o masaż relaksacyjny.

 

Rytuały piękna

Błoto Algowe
Cena: 300 zł
Czas: 120 min.

Błoto algowe jest pełne witamin, minerałów, peptydów, antyoksydantów i innych substancji biologicznie czynnych. Ze względu na zawartość bromków, magnezu oraz innych „uspokajających” substancji ma właściwości relaksacyjne i kojące. Czytaj więcej >>

Miodowa Rozkosz
Cena: 300 zł
Czas: 120 min.

Intensywne ruchy w pierwszej fazie rytuału powodują swoisty “fitness dla skóry” . W drugiej fazie rytuału masaż ciepłym miodem i olejem sezamowym relaksuje, wygładza, odżywia oraz odmładza skórę swoimi dobroczynnymi substancjami. Czytaj więcej >>

YMEDIA.pl