fb

instagram

JENTSCHURA - NATURA W CAŁEJ SWOJEJ OKAZAŁOŚCI

Niemiecka marka P. Jentschura jest liderem w dziedzinie naturalnych zasadotwórczych produktów  o najwyższej jakości BIO. 

Pierwotność i naturalność, najwyższa jakość i wyjątkowe receptury, to najważniejsze cechy wielokrotnie nagradzanych produktów tej marki. 

 

Wśród wszystkich produktów tej marki, w Centrum LuVtal wyróżniamy 3 podstawowe, które stosujemy w naszym programie „Całkiem Nowa Ja”, mającym na celu wdrożenie zdrowych nawyków prowadzących do lepszego samopoczucia i doskonałego wyglądu. 

Rekomendujemy naszym Klientom spożywanie produktów Jentschura po zabiegach fizjoterapii, masażach, modelowaniu ciała. 

 

3 Top Produkty i 3 Kroki ich zastosowania: 

 

1 KROK - ODKWASZANIE, ROZPUSZCZANIE ZŁOGÓW I KONTROLA WAGI = HERBATA ZIOŁOWA 7X7 

Pierwiastki zawarte w tych ziołach niezbędne są do rozpuszczania złogów. Istotny też jest odczyn zasadowy herbaty, ma to znaczenie przy odkwaszaniu organizmu. 

Wykwintna mieszanka 49 składników, ziół, nasion, przypraw, kwiatów, korzeni, to nie tylko niepowtarzalny smak i aromat lecz przede wszystkim pogromca złogów toksycznych w naszym organizmie. 

Codzienne wypicie 1-2 szklanki herbaty 7x7 to najlepsza profilaktyka zdrowotna. 

 

2 KROK - ZASADOTWÓRCZA REGENERACJA I POŻYWIENIE   

Siła Roślin - to naturalny], niezawierający żadnych sztucznych dodatków roślinny środek spożywczy. W skład którego wchodzą 104 różne owoce, warzywa, płatki kwiatów, nasiona, korzenia, itd. Dzięki szczególnym składnikom Siła Roślin staje się OMNIMOLEKULARNYM środkiem spożywczym i dostarcza ważne składniki odżywcze, niezbędne do zdrowego funkcjonowania organizmu. 

Minerały zawarte w tym preparacie stanowią pierwszą linię obrony przeciwko toksynom, neutralizując ich negatywne działania. 

1-2 łyżeczki dziennie wspomaga wzrost odporności organizmu. 

 

3 KROK - OCZYSZCZANIE ORGANIZMU - NATURA NAJLEPIEJ PIELĘGNUJE NASZE CIAŁO 

Zasadowo-Mineralna Sól do Ciała jest skuteczną pomocą w oczyszczaniu, odkwaszaniu i regeneracjo organizmu, pobudza skórę i wspomaga jej funkcje wydalnicze. 

W skład preparatu MeineBase wchodzi: sól morska, sól z kopalni i 8 rodzai kamieni szlachetnych (agat, karneol, cytryn, chryzopraz, chalcedon, szafir, kryształ górski i onyks).

Takie zestawienie działa wyjątkowo skutecznie podczas ciepłej, zasadowej kąpieli, mając dobroczynny wpływ na naszą skórę. 

W Centrum LuVital Zasadowo-Mineralna Sól stosowana jest podczas peelingów, okładów, bandażowania całego ciała w celu oczyszczenia i regeneracji skóry, detoksykacji tkanek oraz zmniejszenia obrzęków. 

Produkty P.JENTSCHURA posiadają certyfikat BIO 

 

Nie zawierają: 

  • Glutenu 
  • Laktozy 
  • Cukru  

   

DETOX & REGENERACJA ORGANIZMU

Zobacz pozostałe terapie wspomagające

VIANESSE - TO NAUKOWY KONCEPT NA DOBRE SAMOPOCZUCIE

Koncepcja Vianesse to połączenie świadomego odżywiania, ruchu fizycznego i mentalnego nastawienia. Bazuje ona na konsekwentnym budowaniu masy mięśniowej i stabilizacji przewodu pokarmowego. Dzięki świadomej zmianie przyzwyczajeń żywieniowych nie powstają w nim bio-aktywne neurotoksyny. Czytaj więcej >>

Wróć do polecanych zabiegów

Zobacz pozostałe top 3 zabiegi na twarz

MIOPLASTYCZNY MASAŻ TWARZY
Cena: 300 zł
Czas: 90 min.

Jest to najbardziej intensywna metoda, przywracająca napięcia i elastyczność układu mięśniowego twarzy i szyi. Deformacje konturów twarzy, powstałe w wyniku procesu starzenia, z reguły związane są z utratą napięcia mięśniowego. Dlatego głównym celem tego masażu jest lifting z wyrównaniem i wzmocnieniem owalu twarzy. Czytaj więcej >>

Zabieg VIP 02 Biologique Recherche
Cena: 250 zł
Czas: 75 min.

Dotleniający i chroniący przed zanieczyszczeniami zabieg oparty na autorskim masażu Biologique Recherche. Działa silnie antyoksydacyjnie, idealny dla osób żyjących w zanieczyszczonym środowisku. Czytaj więcej >>

Oczyszczanie twarzy PURE SKIN twarz lub twarz + dekolt
Cena: 200-220 zł
Czas: 90-100 min.

Jest to najbardziej popularny zabieg kosmetyczny, gdyż potrzeba oczyszczania ujawnia się cyklicznie, niezależnie od wieku i rodzaju cery. Czytaj więcej >>

Wróć do polecanych zabiegów

Zobacz pozostałe top 3 zabiegi na ciało

Masaż relaksacyjny oparty na ruchu TAI-CHI
Cena: 200 zł
Czas: 90 min.

Autorski masaż Ludmiły Petrenko, ma działanie relaksacyjne, profilaktyczne, rewitalizujące, jak również energetyczne i modelujące. Czytaj więcej >>

MADEROTERAPIA
Cena: 250 zł
Czas: 105-120 min.

Masażem, który w swoim głównym założeniu ma pomóc kobietom w osiągnięciu zdrowej i pięknej sylwetki. Holistyczny wymiar zabiegu, prócz estetycznego działania na poprawę wyglądu ciała ma za zadanie, zadbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Czytaj więcej >>

Miodowa Rozkosz
Cena: 300 zł
Czas: 120 min.

Intensywne ruchy w pierwszej fazie rytuału powodują swoisty “fitness dla skóry” . W drugiej fazie rytuału masaż ciepłym miodem i olejem sezamowym relaksuje, wygładza, odżywia oraz odmładza skórę swoimi dobroczynnymi substancjami. Czytaj więcej >>

Wróć do polecanych zabiegów
YMEDIA.pl