fb

instagram

Dlaczego warto wybrać się na masaż profilaktyczny?

Masaż profilaktyczny to usługa, która może pomóc Ci zapobiegać bólowi pleców, szyi i karku. Jest on doskonałym sposobem na regularne dbanie o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Wykonywany przez najlepszą terapeutkę urody i masażystkę Ludmiłę Petrenko, ten masaż ma na celu rozluźnienie mięśni, poprawę ruchliwości stawów oraz uelastycznienia więzadeł i tkanek miękkich. 

 

 

Jak masaż profilaktyczny może Ci pomóc? 

Masaż profilaktyczny to idealna opcja dla osób, które chcą zadbać o siebie. Podczas wizyty w Luvital dowiesz się więcej na temat swojego ciała oraz różnych sposobów masowania, które pomogą Ci uzyskać lepszy stan zdrowia. To świetna okazja do skorzystania z porad ekspertki, która nauczy Cię jak utrzymać swoje ciało w optymalnej formie oraz pomoże Ci w uniknięciu bolesnych dolegliwości. 

Jest on szczególnie przydatny dla osób, które mają siedzący tryb życia, pracują w korporacjach, biurach, a ich aktywność fizyczna jest minimalna. Masaż też jest również dla osób, które cierpią na chroniczną bolesność lub mają problemy ze stawami i mięśniami. Masaż może pomagać w rozbiciu twardych blokad w twoim ciele, co pozwala twemu systemowi nerwowemu funkcjonować poprawnie i zapobiegać dolegliwościom bólowym.

Podczas masażu poczujesz się zrelaksowana, co pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

masaz profilaktyczny Luvital

 

Dlaczego warto wybrać się na masaż profilaktyczny? 

Masaż profilaktyczny może pomagać w utrzymaniu optymalnego zdrowia przez cały czas. Istnieje kilka powodów, dla których warto udać się na masaż profilaktyczny.

Po pierwsze, może pomagać on w walce ze stresem oraz redukować bolesność mięśni i stawów. Regularnie odbywane sesje masażu mogą być skuteczną metodą uspokajania napiętego ciała i relaksacji umysłu, co jest ważne dla dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Dodatkowo masaż może poprawić elastyczności mięśni oraz uelastycznić tkanki miękkie wokół stawów, co pozytywnie wpłynie na ich funkcjonowanie.

Kolejną korzystną cechą regularnych sesji masażu jest poziom endorfin – hormonu szczęścia – we krwi. Podnoszony jest on poprzez dotyk terapeuty.

Endorfiny, które pojawiają się podczas masażu mają silny efekt antydepresyjny, a także łagodzą stres.

 

 

ZAREZERWUJ TERMIN NA MASAŻ

 

 

Jakie są korzyści z regularnego masażu profilaktycznego?

Regularny masaż profilaktyczny może znacząco przyczynić się do poprawy Twojego samopoczucia i jakości życia. Poprzez regularne wizyty w Luvital unikniesz bólu mięśni lub stawów. Masaż wykorzystuje techniki dotykowe, aby rozluźnić mięśnie i przywrócić im naturalne ruchliwości oraz elastyczności. Pogłębia ruchomość stawu poprzez usunięcie napięcia mięśniowego i tkanki łącznej oraz umożliwienie regeneracji organizmu. 

Dzięki masażowi obniżysz poziom stresu i odpoczniesz. Poprzez głębokie relaksacyjne techniki dotykowe odprężysz się, a także skutecznie zmniejszysz poziom hormonów stresu we krwi - cortisolu oraz adrenaliny. To z kolei przełoży się na spadek ciśnienia krwi, lepszą jakość snu oraz zminimalizuje ryzyko depresji. 

YMEDIA.pl