fb

instagram

Maderoterapia - twój przyjaciel w osiągnięciu smukłej sylwetki

Piękne, smukłe ciało jest marzeniem niejednej kobiety. W dzisiejszych czasach przemysł chemiczny zdominował wiele dziedzin naszego życia. Często zapomina się o darach, którymi obdarzyła nas matka natura. W umiłowaniu do natury i zdrowia powstała maderoterapia, czyli innowacyjna, holistyczna terapia, która ma działanie drenujące i modelujące. Na czym polega i jakie korzyści może nam przynieść?

Czym jest maderoterapia?

Chociaż słowo maderoterapia może brzmieć jak skomplikowany zabieg, to w rzeczywistości nie powinniśmy się go obawiać. Jest to masaż, w którym użycie specjalistycznych, odpowiednio dobranych, drewnianych przyrządów doprowadzi do poprawy wyglądu skóry. Z obszernej gamy przeróżnych wałków i pucharków terapeuta wybiera te, które doskonale odpowiedzą na potrzeby ciała. Wszystkie narzędzia wykonane są z naturalnego drewna brzozowego. Ich kształt dostosowuje się idealnie do naszej anatomii. W ofercie LuVital znajdziemy maderoterapię nóg i pośladków, a także brzucha i talii, która jest bardzo skuteczna gdy łączymy ją z pracą manualną na tym obszarze. Maderoterapia plus masaż dają wymarzony efekt. 

Wielopłaszczyznowe działanie

Głównym założeniem maderoterapii jest pomoc kobietom w osiągnięciu pięknej, zdrowej sylwetki. Intensywna praca narzędziowa na tkance podskórnej niweluje cellulit. Ujędrniona, elastyczna skóra odzyskuje swój blask oraz jest mniej podatna na powstawanie rozstępów. Zabieg sprawia, że nie tylko nasze ciało wygląda korzystniej, ale poprawia się również krążenie krwi. Masaż ten zmniejsza napięcie mięśniowe, wprowadzając organizm w stan głębokiego odprężenia.

 

ZAREZERWUJ TERMIN NA MADEROTERAPIE

 

Bezpieczny i uwielbiany przez kobiety

Użycie narzędzi jest całkowicie bezbolesne. Nie powinniśmy bać się również tego, że przez intensywność i długość trwania zabiegu powstaną siniaki. Chociaż maderoterapia powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, to nie dochodzi przy tym do uszkodzeń podskórnych. Dzięki naturalnym narzędziom możemy poczuć się zrelaksowane, bez żadnych negatywnych konsekwencji. To wielowymiarowy zabieg, który uwolni nas również od stresu.

YMEDIA.pl