fb

instagram

Masaż transbukkalny twarzy – naturalna terapia liftingująca i modelująca

Masaż transbukkalny twarzy Masaż transbukkalny twarzy

W dzisiejszym świecie, kiedy tempo życia zdaje się przyspieszać, troska o zdrowie i wygląd staje się priorytetem dla wielu osób. W poszukiwaniu naturalnych i skutecznych metod pielęgnacji skóry, masaż twarzy zyskuje coraz większą popularność. Powstałe zmarszczki lub utrata elastyczności twarzy stają się powszechnym problemem. Naturalnym sposobem na walkę z takimi dolegliwościami jest masaż  transbukkalny twarzy. Metoda ta jest nowym spojrzeniem na lifting i modelowanie dolnej oraz środkowej części twarzy.

 

 

Czym jest masaż transbukkalny twarzy? 

Jednym ze szczególnie innowacyjnych podejść do poprawy kondycji skóry twarzy jest masaż transbukkalny. W salonie LuVital już dziś możesz skorzystać z tej nowatorskiej metody autorstwa dr Sergey’a Shchurevich. 

Ten masaż twarzy posiada korzyści pielęgnujące, jak i terapeutyczne.

Masaż ten to bardzo intensywny sposób oddziaływania na tkanki głębokie dolnej i środkowej części twarzy. Polega on na obustronnym objęciu mięśni, tworzących strefę policzków oraz strefę nosowo-wargową. Poprzez obustronny masaż policzków osiąga się najbardziej wyraźny i szybki efekt naprawczy w przypadku typów starzenia, charakteryzujących się zmianami dystroficznymi, działając przy tym jako naturalna terapia anti-aging.

 

Masaż transbukkalny twarzy naturalna terapia anti aging

 

Dwie ścieżki działania w masażu transbukkalnym

 

Masaż transbukkalny ma działanie liftingujące, wspomagające przywracanie elastyczności najgłębszych pęczków mięśniowych twarzy oraz minimalizujące zmarszczki. Z tego względu, masaż transbukkalny twarzy nazywany jest naturalną terapią anti-aging i rekomendowany jest wszystkim osobom, które chcą w sposób naturalny – ale skuteczny i zauważalny – walczyć z efektem starzenia się skóry twarzy, nadaniem jej tonusu oraz zmianą jej owalu. Technika ta posiada również  korzyści pod względem terapeutycznym, gdyż usuwa napięcia oraz dystrofie mięśni twarzy. Masaż ten jest również szczególnie wartościowy przy pracy z niedowładami i porażeniami twarzy, zmianami bliznowatymi oraz trwałym przykurczem mięśni.

Nie czekaj, sprawdź już dziś!

ZAREZERWUJ TERMIN NA MASAŻ

 

 

YMEDIA.pl